مـا کـه هستیــم ...

ایده پردازان حاصل دوستی تعدادی از دانشجویان برق-الکترونیک دانشگاه اصفهان که پس از فارغ التحصیل شدن اقدام به تشکیل گروه فنی مهندسی و انجام پروژه های الکترونیکی نموده اند است ، این گروه پس از به پایان رساندن موفق چندین پروژه با دیدی جامع تر و تمرکز بر روی حوزه اینترنت اشیاء یا همان IOT شروع به فعالیت نمود .
هم اکنون با اضافه شدن تعدادی از مجرب ترین برنامه نویسان ، این گروه قدرتمند تر از گذشته به سوی اهداف خود گام بر می دارد.

چـه مـی کنیـم مــا ...

حوزه انتخابی ایده پردازان ، ارتباطات بی سیم است ، از جمله فعالیت های ما تامین تجهیزات ، تولید و برنامه نویسی روی تکنولوژی NFC ، BLE ، GPS  بوده است .ما با تمرکز بر ارتباط دستگاه ها به یکدیگر و آنلاین سازی آن ها ، در واقع پا در حوزه اینترنت اشیاء گذاشته ایم و با ساخت دستگاه های دیتالاگر آنلاین برای مانیتورینگ دما و رطوبت نیاز مهمی از صنعت ، کشاورزی را تامین نموده ایم .
Image

همیشه در دسترس

تجهیزات مانیتورینگ آنلاین

دستگاه های مانیتورینگ آنلاین دما و رطوبت ، ردیاب های آنلاین خودرو ، سیستم های حضور و غیاب آنلاین ، تگ های ضد فراموشی خانواده بزرگ تجهیزات اینترنت اشیاء ارائه شده توسط ایده پردازان هستند .

32732054 031

info@iplog.ir

با استفاده از دستگاه های آنلاین و مبتنی بر اینترنت اشیاء ساخته شده توسط مهندسین ایده پردازان ، آخرین تکنولوژی روز دنیا در مانیتورینگ و ذخیره سازی اطلاعات نمونه برداری شده را به کسب و کار خود بیاورد .
دستگاه های آنلاین مانیتورینگ دما و رطوبت مناسب سردخانه ها ، گلخانه ها ، انبارها ، اتاقهای سرور و خودروهای یخچال دار می باشند و به راحتی در هر مکانی و هر زمان از شبانه روز می توانید وضعیت محیطی محصولات خود را رصد نمایید.

در کنـارتـان هسـتیـم

بـا مـا بـروز بـمانـیــد

تماس با ما

info@iplog.ir

32732054 031

اصفهان ، چهارباغ خواجو

خبرنامه